Logo Pracuj.pl

Fryzjer/-ka

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Norwegia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Chcesz rozwijać się jako fryzjer? Praca w Norwegii w międzynarodowej sieci salonów fryzjerskich brzmi ciekawie? Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie i poczekaj na kontakt z naszej strony- bezpłatny przelot i zapewnione mieszkanie na start to tylko niektóre atuty tej oferty!

Twój zakres obowiązków

  • Praca w salonie fryzjerskim renomowanej sieci, działającym od poniedziałku do soboty:
  • strzyżenie męskie i damskie
  • dbanie o porządek w salonie
  • obsługa klienta
  • przestrzeganie i pilnowanie kwestii związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy

Wymagania pracodawcy

  • znajomości języka angielskiego oraz komunikatywności
  • pozytywnego nastawienia
  • wykształcenia lub doświadczenia zawodowego jako fryzjer
  • elastyczności- dobrego odnajdywania się zarówno w fryzjerstwie damskim, jak i męskim
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmian porannych i popołudniowych
  • łatwości w przyswajaniu i obsługi urządzeń elektronicznych- m.in. korzystania z aplikacji do planowania spotkań z klientami

Pracodawca oferuje

  • pracę w salonie fryzjerskim międzynarodowej sieci
  • zapewniony bezpłatny przelot do Norwegii i opłacone mieszkanie na start
  • możliwość szkoleń w akademii znajdującej się w Oslo i Bergen oraz rozwoju zawodowego- m.in. w międzynarodowych strukturach firmy
  • zatrudnienie- 30 godzinny tydzień pracy z możliwością nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet premiowy i bonusowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/295/06/2022/TK

Fryzjer/-ka, Norwegia