Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fryzjer

KANAKO firmie

  • Zakopiańska 97
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

KANAK

Zakopiańska 97

Kraków

KANAK to profesjonalny salon fryzjerski. Działamy na rynku w Krakowie już 36 lat.
W związku z rozwojem poszukujemy nowej osoby na stanowisko fryzjera. Tworzymy zgrany zespół - dołącz do nas!

Fryzjer

Masz doświadczenie w zawodzie i chcesz pracować w nowoczesnym Salonie posiadającym autoryzację LOREAL EXPERT –zapraszamy! Poszukujemy utalentowanych, ambitnych, chcących rozwijać swoje umiejętności fryzjerów.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji i koloryzacji włosów
  • przeprowadzanie rytuałów pielęgnacyjnych
  • budowanie długofalowych relacji z klientem

Oczekujemy:

  • kreatywności
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • wysoki standard salonu
  • pracę na profesjonalnym sprzęcie
  • możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia
  • pracę w miłym, zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu.

Ogłoszenie archiwalne