Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fryzjer - Szkoleniowiec

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna Grafika górna

    Cosmetics Group to generalny przedstawiciel najlepszych światowych marek fryzjersko-kosmetycznych na rynku polskim. Firma rodzinna działa w Polsce już od 25 lat i w ciągu tego czasu stała się liderem w wyposażaniu salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych w całym kraju. Nasz stały rozwój zawdzięczamy pracującym dla nas profesjonalistom. Praca w Cosmetics Group to coś więcej niż tylko praca: to wspólna pasja pozwalająca na osiąganie sukcesu.

    Do naszego zespołu poszukujemy:

    Fryzjera - Szkoleniowca

    Twoje zadania

    • obsługa klientów w salonie fryzjerskim oraz prowadzenie szkoleń, pokazów, prezentacji

    Wymagania

    • doświadczenie w branży, chęć rozwoju i uczenia się
    • otwartość, komunikatywność
    • wysoki poziom kultury osobistej, konsekwencja w działaniu
    • dynamiczne, pozytywne nastawienie oraz entuzjazm w działaniu
    • dyspozycyjność
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
    • profesjonalne szkolenia (również zagraniczne) oraz możliwość rozwoju
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole

    Oferty prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.