Fryzjerka/Fryzjer

Salon Fryzjerski ML Magdalena LigęzaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Salon Fryzjerski ML to profesjonalny salon fryzjerski. Działamy na rynku w Krakowie już ponad 20 lat. W związku z rozwojem poszukujemy nowej osoby na stanowisko fryzjera.Tworzymy zgrany zespół - dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • sprzedaż kosmetyków doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania
  • kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji i koloryzacji włosów

Oczekujemy:

  • kreatywności
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia zawodowego minimum 3 lata

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • wysoki standard salonu
  • pracę na profesjonalnym sprzęcie
  • możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia
  • pracę w miłym, zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy