Full-Stack Developer (Angular/.Net)

eSky.pl S.A.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • Angular

  • Node.js

  • C#

  • Docker

  • Git

O projekcie

Dołącz do zespołu, który odpowiada m.in. za rozwój produktu hotelowego oraz pakietów lot + hotel. Jako Programista Full-Stack będziesz odpowiadał za front-end aplikacji opartej o framework Angular oraz wsparcie warstwy back-end będącej mikroserwisami .Net Core. Pracując w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów i wdrożeniu do chmury.

Pracując nad rozwojem naszych systemów nabędziesz doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu wysoko dostępnych i wysokowydajnych usług zgodnie z najlepszymi praktykami Site Reliability Engineering promowanymi przez Google

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań full-stack dla produktu hotelowego oraz pakietów lot + hotel w serwisach eSky

  • Programowanie interaktywnych komponentów interfejsu użytkownika we współpracy z zespołem UX

  • Projektowanie i implementacja mikroserwisów w C# na platformie Kubernetes

  • Udział we wdrażaniu usług w architekturze Google Cloud Platform

Nasze wymagania

  • Wiesz na czym polega współczesny front-end, a pojęcia takie jak atomic design, two-way data binding lub one-way data flow nie stanowią dla Ciebie zagadki.

  • Istotna będzie wiedza jak pracować z kodem w środowiskach innych niż przeglądarka, między innymi Node.js oraz WebView.

  • Znajomość języka C# oraz .NET Core

  • Cenisz jakość, pisząc testy, utrzymując czysty kod i wdrażając najlepsze wzorce branżowe w projektowaniu architektury oprogramowania.

  • Będziesz promować podejście do rozwoju, zorientowane na wydajność, wybierając najbardziej odpowiednie narzędzia i strategie.

  • Posiadasz łatwość w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia innym.

To oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia - od 10 000 do 15 000 PLN netto miesięcznie na B2B.

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia - B2B lub umowa o pracę.

  • Posiadamy dojrzałe procesy technologiczne, dzięki czemu możesz skupić się na nowych funkcjach. Minimalizujemy utrzymanie dzięki ścisłemu podejściu do testów jednostkowych i E2E. System wdrażania jest zoptymalizowany dzięki kompletnemu procesowi CI/CD, który obsługują dedykowani inżynierowie DevOps i SRE.

  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Udział w spotkaniach i konferencjach branżowych, takich jak ngPoland, Meet.js, .Net Developer Days.

  • Nowoczesne biuro - świetnie wyposażona kuchnia, zaopatrzona w rewelacyjną kawę, a także miejsce do relaksu, w którym doładujesz baterie grając w piłkarzyki, ping ponga lub na konsoli do gier.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Tak się u nas pracuje

Stack technologiczny:

  • PHP 7.2+

  • Node.js 12+

  • Symfony 4.4+

  • Express.js

  • NestJS

  • Behat

  • PHPUnit

  • PHP Spec

  • Protractor

  • Jasmine

  • Elasticsearch

  • MongoDB

  • PostgreSQL

  • Redis

  • Memcached

  • RabbitMQ

  • GIt

  • CI/CD

  • Docker

  • Kubernetes

  • Spinnaker