Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na powyższe ogłoszenie do PPUH MedLAN W. Mytnik z siedzibą w Białymstoku (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO do momentu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
PPUH MedLAN W. Mytnik

Full Stack Developer

PPUH MedLAN W. MytnikO firmie

5 500‐10 000 zł brutto / mies.

Księdza Aleksandra Syczewskiego 8

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ruby

  • Python

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • React Native

  • Angular

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój, tworzenie i utrzymanie aplikacji webowych dostarczanych przez naszą firmę dla największych laboratoriów medycznych w Polsce, a także innych przedsiębiorstw z branży medycznej i telekomunikacyjnej

  • wraz ze zdobywanym doświadczeniem, analiza projektów i wsparcie w projektowaniu architektury systemu

Nasze wymagania

  • znajomość technologii aplikacji webowych

  • doświadczenie programistyczne Ruby lub Python

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript

  • dobra znajomość systemu kontroli wersji (Git, GitLab)

  • podstawowa znajomość technologii bazodanowych (MySQL, MariaDB)

  • dobra znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznych

  • zdolność samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

  • znajomość frameworku Ruby on Rails

  • znajomość frameworku React lub Angular

  • znajomość systemu Linux

  • znajomość branży medycznej lub laboratoryjnej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • komfortowe warunki pracy (cisza, ergonomiczne fotele), bez korporacyjnego wyścigu szczurów

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy i służbowy laptop

  • lokalizacja biura z dobrym dojazdem komunikacją publiczną oraz bezpłatnym parkingiem

  • pyszne krówki ;)

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie objętym działalnością firmy

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą, której działalność skupia się na dostarczaniu oprogramowania dla laboratoriów medycznych w Polsce. Zapotrzebowanie na tego typu produkty gwałtownie rośnie w ostatnich latach, a wymagania odnośnie nich dynamicznie się zmieniają.

Wobec powyższego współpraca z nami daje szansę na rozwój poprzez wejście w branżę oprogramowania medycznego w Polsce, a także możliwość wpływania na jej postać w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje