Oferta pracy

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • MySQL

  • Vue.js

  • Angular

  • OOP

Mile widziane

  • Laravel

  • TypeScript

  • Node.js

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu (developerami, testerami, Product Ownerem, Scrum Masterem) oraz architektami przy projektowaniu i wdrażaniu strategicznych aplikacji firmy

  • Udział w regularnych wydarzeniach, tj. daily, refinement, planning, review, retrospektywy

  • Projektowanie i rozwój, dbanie o jakość kodu oraz architekturę tworzonych i utrzymywanych aplikacji

  • Stosowanie najlepszych praktyk programistycznych i rekomendowanie optymalnych rozwiązań

  • Branie udziału w szkoleniach i spotkaniach technicznych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL, Vue.js, Angular, OOP

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności oraz otwarte podejście do nowych rozwiązań technicznych i biznesowych

  • Umiejętność tworzenia kodu zgodnego z dobrymi wzorcami i praktykami

  • Minimum 4 lata doświadczenia w realizacji produktów komercyjnych

  • Znajomość Symfony i/lub Laravel, TypeScript, Node.js, Unit Testing, Design Patterns, PostgreSQL, REST API, Docker, RabbitMQ

  • Znajomość Agility/SCRUM/Kanban

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • fullstack developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca w środowisku długoterminowego rozwoju portfolio produktów

  • Wielozespołowy model rozwoju oparty o Scrum, z decyzyjnymi Product Ownerami, dedykowanymi testerami, UX Designerami, i specjalistami Data Science

  • Krótkie ścieżki decyzyjne i realne możliwości oddziaływania na produkt

  • Ugruntowana, ale wciąż szybko rosnąca baza klientów

  • Mikroserwisy napisane w PHP, Node.js,

  • Praca zdalną przez cały okres trwania współpracy

  • Medicover, Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, dostęp do platformy e-learningowej, program lojalnościowy, program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Ty, pracując w Profitroom możesz liczyć na udział w długoterminowym rozwoju naszych własnych produktów oraz na:

➢ oparty o Scrum, wielozespołowy model rozwoju, z decyzyjnymi Product Ownerami, dedykowanymi testerami, specjalistami UX i data science

➢ wewnętrzny zespół biznesowy, krótkie ścieżki decyzyjne

➢ rozwój produktów i weryfikacja ich funkcjonalności w oparciu o KPI i metryki produktów

Spodziewaj się wyzwań, ponieważ mamy stałą, ale wciąż szybko rosnącą bazę klientów, działamy globalnie, a przed nami stoją zadania związane ze skalowalnością, wydajnością, optymalizacją i ruchem.

Możesz u nas też liczyć na ugruntowane podejście z mikroserwisami:

➢ asynchroniczne przesyłanie wiadomości za pomocą RabbitMQ, nie synchronicznego API

➢ mikroserwisy napisane w PHP, Node.js, GoLang

➢ migracja starszych, monolitycznych usług do świata mikroserwisów

Przewiń do profilu firmy