Oferta pracy

Full Stack Developer

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • PHP 7

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Jeden z frameworków (vue, react, angular)

  • Mobile first

  • Optymalizacja serwisów www

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejących serwisów internetowych i budowa nowych

  • Współpraca z grupa pasjonatów w metodykach zwinnych

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach i implementowanie ich

  • Współtworzenie zespołu pracującego w rozpędzonej zmianie

Nasze wymagania

  • Twój nieustanny rozwój

  • Dobra znajomość PHP7 oraz MySQL

  • Dobra znajomość JavaScript (ES 6+) plus jeden z frameworków (Vue, React, Angular)

  • Dobra znajomość HTML5, CSS (SASS)

  • Doświadczenie w tworzeniu dostępnych i użytecznych serwisów WWW w podejściu mobile first

  • Doświadczene w optymalizacji serwisów WWW

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • bonusy świąteczne

  • wybór formy współpracy

  • luźna atmosfera pracy

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategoriach Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne. Nasze serwisy internetowe odwiedza ok. 17,2 mln realnych użytkowników. Znasz nas pod takimi markami, jak polskatimes.pl, gazetapomorska.pl, dziennikbaltycki.pl, dziennikzachodni.pl, dzienniklodzki.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl oraz wiele innych.

Środowisko, na którym pracujemy, liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.