Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zdodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full-Stack Developer

websky sp. z o.o.

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie nowych systemów

  • tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych oraz istniejących aplikacji

  • obsługa bieżących systemów i aplikacji

Nasze wymagania

  • znajomość języka programowania PHP (minimum 3-letnie doświadczenie)

  • znajomość frameworka Symfony 3 / 4 (lub innego frameworka MVC)

  • znajomość HTML5/CSS, Javascript, jQuery

  • umiejętność pracy z co najmniej jednym popularnym frameworkiem UI np. Bootstrap

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),

  • dobra znajomość protokołu HTTP oraz zasad projektowania REST API

  • umiejętność estymacji czasu pracy i realizacji wyznaczonych zadań

  • wysokie umiejętności w tworzeniu obiektowo zorientowanego oprogramowania

  • znajomość systemu kontroli wersji (Git/SVN)

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajmość Magento 2

To oferujemy

  • stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pracę zdalną lub w naszym biurze w Białymstoku

  • pracę przy interesujących projektach

  • 8-godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w wybranych przez pracownika godzinach)

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę

Firma websky od 20 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i instytucje publiczne w projektach z obszaru IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozbudowaną bazę stałych klientów zarówno w kraju, jak też za granicą. Współpracujemy z agencjami marketingowymi z Niemiec i Szwajcarii.

Przewiń do profilu firmy