Full-Stack Developer

websky sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma websky od 20 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i instytucje publiczne w projektach z obszaru IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozbudowaną bazę stałych klientów zarówno w kraju, jak też za granicą. Współpracujemy z agencjami marketingowymi z Niemiec i Szwajcarii.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie nowych systemów
  • tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych oraz istniejących aplikacji
  • obsługa bieżących systemów i aplikacji

Wymagania:

  • znajomość języka programowania PHP5,4+ (minimum 3-letnie doświadczenie)
  • znajomość frameworka Symfony 3 / 4 (lub innego frameworka MVC)
  • znajomość HTML5/CSS, Javascript, jQuery
  • umiejętność pracy z co najmniej jednym popularnym frameworkiem UI np. Bootstrap
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
  • dobra znajomość protokołu HTTP oraz zasad projektowania REST API
  • umiejętność estymacji czasu pracy i realizacji wyznaczonych zadań
  • wysokie umiejętności w tworzeniu obiektowo zorientowanego oprogramowania
  • znajomość systemu kontroli wersji (Git/SVN)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę zdalną lub w naszym biurze w Białymstoku
  • pracę przy interesujących projektach
  • 8-godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w wybranych przez pracownika godzinach)
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zdodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy