Logo Pracuj.pl

XTEND NEW MEDIA Sp. z o.o. s.k.

Aleja Juliusza Słowackiego 39

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • Java 8+

  • GUI - Angular

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML

  • Spring Boot

  • JAX-RS

  • JPA

  • Hibernate

  • SQL

  • Tools

  • Git

  • Maven

  • Docker

  • Eclipse

  • JUnit

  • Postgres

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w części webowych w środowisku .NET (C#) lub Java 8+ lub iOS (swift)
  • technologie: GUI - Angular, TypeScript, CSS, HTML 5; Backend: Spring Boot, JAX-RS, JPA, Hibernate, SQL, mikroserwisy; Tools: Git, Maven, Docker, Eclipse, JUnit, Postgres
  • praca w zespołach kilkuosobowych w gronie wysokiej klasy specjalistów
  • udział w innowacyjnych, wymagających szerokiej wiedzy projektach międzynarodowych
  • wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności i doświadczenia

Nasze wymagania

  • solidne, teoretyczne i praktyczne podstawy programowania

To oferujemy

  • innowacyjne, oparte na najnowszych technologiach, międzynarodowe projekty
  • realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
  • ciągły rozwój zawodowy
  • dostęp online do międzynarodowej księgarni informatycznej www.safaribooksonline.com
  • możliwość nauki i doskonalenia języków obcych
  • pakiety benefit
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • doskonałą atmosferę pracy
  • dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub inne)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zagraniczne wyjazdy

Jesteśmy krakowską firmą programistyczną specjalizującą się od ponad 20 lat w tworzeniu dedykowanych aplikacji głównie na rynek niemiecki w oparciu o najnowsze technologie i metody programistyczne. Nasze aplikacje cechuje szczególnie wysoka innowacyjność w oparciu o kreatywne pomysły naszych zespołów programistycznych i naszych klientów.

Dlaczego my:

• jesteśmy idealną firmą dla osób, których pasją jest programowanie

• realizujemy tylko i wyłącznie projekty o wysokim stopniu innowacyjności

• jesteśmy szeroko otwarci na pomysły i sugestie naszych pracowników

• nasi klienci to liczące się na rynku niemieckie firmy. Nie są one nastawione na rozwiązania najprostsze lecz oczekują optymalnego oprogramowania wraz z odpowiednim wsparciem. Takie projekty wymagają indywidualnego podejścia i szerokiej wiedzy informatycznej. Tego rodzaju wyzwania przysparzają wiele satysfakcji zawodowej.

Prosimy o przesłanie cv z opisem w tytule: „Full-stack Developer”.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Full-Stack Developer, Aleja Juliusza Słowackiego 39, Kraków