Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleja Juliusza Słowackiego 39

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GUI - Angular

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML 5

  • Backend: Spring Boot

  • JAX-RS

  • JPA

  • Hibernate

  • SQL

  • mikroserwisy

  • Tools: Git

  • Maven

  • Docker

  • Eclipse

  • JUnit

  • Postgres

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w części webowych w środowisku .NET (C#) lub Java 8+ lub iOS (swift)

  • technologie: GUI - Angular, TypeScript, CSS, HTML 5; Backend: Spring Boot, JAX-RS, JPA, Hibernate, SQL, mikroserwisy; Tools: Git, Maven, Docker, Eclipse, JUnit, Postgres

  • praca w zespołach kilkuosobowych w gronie wysokiej klasy specjalistów

  • udział w innowacyjnych, wymagających szerokiej wiedzy projektach międzynarodowych

  • wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności i doświadczenia

Nasze wymagania

  • solidne, teoretyczne i praktyczne podstawy programowania

To oferujemy

  • innowacyjne, oparte na najnowszych technologiach, międzynarodowe projekty

  • realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych

  • ciągły rozwój zawodowy

  • dostęp online do międzynarodowej księgarni informatycznej www.safaribooksonline.com

  • możliwość nauki i doskonalenia języków obcych

  • pakiety benefit

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • elastyczne godziny pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • doskonałą atmosferę pracy

  • dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub inne)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zagraniczne wyjazdy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy krakowską firmą programistyczną specjalizującą się od ponad 20 lat w tworzeniu dedykowanych aplikacji głównie na rynek niemiecki w oparciu o najnowsze technologie i metody programistyczne. Nasze aplikacje cechuje szczególnie wysoka innowacyjność w oparciu o kreatywne pomysły naszych zespołów programistycznych i naszych klientów.

Dlaczego my:

• jesteśmy idealną firmą dla osób, których pasją jest programowanie

• realizujemy tylko i wyłącznie projekty o wysokim stopniu innowacyjności

• jesteśmy szeroko otwarci na pomysły i sugestie naszych pracowników

• nasi klienci to liczące się na rynku niemieckie firmy. Nie są one nastawione na rozwiązania najprostsze lecz oczekują optymalnego oprogramowania wraz z odpowiednim wsparciem. Takie projekty wymagają indywidualnego podejścia i szerokiej wiedzy informatycznej. Tego rodzaju wyzwania przysparzają wiele satysfakcji zawodowej

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie cv z opisem w tytule: „Programista NAV” poprzez przycisk Aplikuj.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.