Oferta pracy

Full Stack Developer LAMP - PHP - JavaScript

3digital Sp. z o.o.O firmie

8 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jako firma 3digital Sp. z o.o. (www.3-digital.pl) oferujemy z naszym partnerem Q3i (www.q3i.de) od ponad 10 lat kompleksowe usługi związane z realizacją zaawansowanych stron WWW oraz aplikacji opartych na sieci.
Nasze usługi opieramy głównie na systemach TYPO3 CMS, Wordpress oraz Magento.
Do naszego zespołu poszukujemy ponadprzeciętnie utalentowanego Full Stack Developera LAMP/PHP/JavaScript.

Główne obowiązki to:

  • Współpraca przy wdrażaniu projektów CMS TYPO3/Wordpress
  • Programowanie PHP nowych rozszerzeń dla systemu CMS TYPO3/Wordpress
  • Obsługa techniczna zrealizowanych projektów
  • Programowanie aplikacji backendowych w oparciu o Symfony PHP framework
  • Programowanie funkcjonalności frontendowych w oparciu o JavaScript, VueJS
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności w zakresie aktualnych narzędzi szanującego się Full Stack Dewelopera

Poszukujemy osób, które podchodząc z pasją i pełnym zaangażowaniem do tego co robią, zdolne są do kreatywnych rozwiązań problemów napotkanych w codziennej pracy web dewelopera, przyczyniając się do wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Nasze główne oczekiwania to:

  • Ponadprzeciętne zdolności w przyswajaniu nowych technologii
  • Pełne oddanie web deweloperce
  • Solidne i kompleksowe umiejętności w zakresie PHP OOP
  • Miłość do jednego z dużych frameworków PHP n.p. Symfony PHP framework
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, w szczególności jQuery i VueJS oraz szerokie rozeznanie w aktualnym świecie technologii frontendowych
  • Bardzo dobra znajomość środowiska LAMP
  • Bardzo dobra znajomość GIT
  • Doświadczenie w pracy z Docker
  • Mile widziane wykształcenie informatyczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Dokładność, komunikatywność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę jako preferowaną formę zatrudnienia
  • Stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zaawansowane Know-How z zakresu TYPO3 CMS
  • Możliwość doskonalenia umiejętności w międzynarodowym zespole
  • Bardzo przyjemną atmosferę pracy

Aplikacje (Koniecznie CV ze zdjęciem oraz osobny list motywacyjny)
prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy