Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full stack developer

RUBIX APPLICATION CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • Jira

  • Azure

  • Devops

  • PostgreSQL

  • TDD

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Angular.js

Mile widziane

  • PHP

  • Zend

  • ExtJS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Twój zespół jest odpowiedzialny za front i backend naszej platformy MDM, oraz dziesiątki API

  • Tworzymy front z pomocą Angular, przy użyciu PHP, PostgreSQL, Elastic oraz REDIS

  • Tworzymy podstawowe narzędzie pracy dla RUBIX - i chcemy zapewnić jak najlepszy user experience naszym kolegom

  • Codziennie doświadczamy nowych wyzwań - jeżeli szukasz miejsca do uwolnienia swojego twórczego i kreatywnego potencjału, to jesteśmy miejscem dla Ciebie.

  • Pracujemy w duchu Agile, dbając o jakość kodu i naszej pracy.

Nasze wymagania

  • Potrafisz przetworzyć pomysł na działające rozwiązanie - otestowane i zautomatyzowane

  • Od kilku lat programujesz zarówno na froncie jak i backendzie

  • Masz doświadczenie z PostgreSQL

  • Dobrze mówisz po angielsku

  • Elasticsearch / Redis

  • Docker

  • ExtJs / Zend

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 35

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Modern, #homeofficefirst work environment.

  • We will help you setup your #homeoffice - laptop, screens etc.

  • All the good things coming from working in the number 1 company in Europe in this sector with 650 branches in 23 countries.

  • You will build and shape the future of Rubix Technology Centre.

  • You will get the opportunity to grow within this role, and beyond.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

RUBIX is Europe's largest supplier of industrial maintenance, repair and overhaul (MRO) products and services. We are keeping the wheels of industry turning – right across Europe.

We have more than 8,000 skilled, committed and experienced employees across more than 750 locations in 22 countries. Every single person is critical to our success.

Our teams provide the technical expertise and industry understanding to help overcome the maintenance, repair and overhaul challenges facing our customers.

Przewiń do profilu firmy

Location

A preferred location for this role is Rzeszów, Poland. Part-time remote work is possible. We foresee a limited need for work-related travels in this role.

Hiring process

For your safety and convenience, we perform a complete online process.