Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full stack developer

BAKERS sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Okólna 45
    Marki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

BAKERS sp. z o.o.

Okólna 45

Marki

Bakers Sp. z o.o. to polska firma, która jest właścicielem software’u oraz aplikacji mobilnej do odsprzedaży używanych ubrań dziecięcych. W 2018 roku firma rozwinęła unikalną na polskim rynku usługę pośrednictwa w odsprzedaży używanych ubrań dziecięcych w formacie full service, którą realizuje za pośrednictwem platformy Kidihub.com, będącej jednocześnie komisem i sklepem second-hand online z ubraniami dziecięcymi, pozyskiwanymi bezpośrednio od rodziców.

Misją firmy jest dostarczanie użytkownikom wyjątkowego doświadczenia zakupowego, jakiego w branży second-hand do tej pory nie mieli:

  • Możliwość kupienia zweryfikowanych ubrań second-hand w kanale e-commerce
  • Professional e-commerce user experience
  • Gwarancja zwrotów, reklamacji, bezpieczne płatności
  • Gwarancja jakości sprzedawanych produktów

Poszukujemy Full Stack Developera na 0,5 etatu z minimum 2 letnim doświadczeniem. Dołączając do zespołu będziesz pracować przy tworzeniu innowacyjengo oprogramowania wykorzystującego sztuczną inteligencję oraz machine learning do wsparcia sprzedaży używanych ubrań online. Jest to projekt dofinansowany z Narodowego Funduszu Badań i Rozwoju.

Codzienne zadania:

  1. projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji
  2. dbanie o to aby kod był dobrze zaprojektowany i utrzymywany
  3. testowanie, recenzowanie kodów całego zespołu
  4. rozwijanie i poprawianie procesów developerskich
  5. release'owanie produktu

Wymagania:

  • JavaScript Node.js, React, Git, HTML, CSS, Express.js, REST. MySQL, MongoDB,

Ważne:

  • Praca jedynie na umowę zlecenie, nie oferujemy umowy B2B.
  • Praca zdalna, z opcją pracy stacjonarnej w biurze firmy w podwarszawskich Markach

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne