Full Stack Developer (.NET + Angular)

IT LeasingTeamO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Full Stack Developer (.NET + Angular)Numer ref.: 005964
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z międzynarodową instytucją public, przy unikatowym projekcie związanym z developmentem wewnętrznego systemu.
  • Full Stack’owy development aplikacji webowej, z naciskiem na backend.
  • Stack to m.in.: C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, .NET Core, JavaScript/TypeScript, Angular 2+, MS SQL, Jira, Docker, RabitMQ.
  • Praca w scrumowych zespołach.
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem.
Oczekiwania:
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w developmencie aplikacji webowych C# .NET, z wykorzystaniem technologii frontendowych.
  • Certyfikat MCSD Web Applications Solutions Developer lub gotowość do wyrobienia takiego certyfikatu, z refundacją firmy (wymóg formalny organizacji, konieczny).
  • Bardzo dobra znajomość technologii wymienionych w stacku.
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie.
    Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację z międzynarodowym zespołem (co najmniej B2).
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne.
  • Szybka dostępność - maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, mile widziany krótszy.
  • Mile widziane doświadczenie w realizowaniu projektów public.
Oferta:
  • Długoterminowa współpraca B2B z wynagrodzeniem w przedziale 120-130 PLN netto/godz. + VAT.
  • Wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej, dla osób które nie współpracowały do tej pory na B2B.
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno techniczne spotkanie w formie online.
  • Dogona lokalizacja biura - nowoczesny biurowiec na warszawskiej Woli, blisko Śródmieścia, tuż obok metra oraz węzłów komunikacyjnych. Na czas pandemii praca w pełni zdalna.
  • Elastyczny czas startu pracy - między 8:00 a 10:00.
  • Współfinansowane benefity - prywatna opieka medyczna w kilku wariantach, karty Multisport.
  • Imprezy integracyjne! :)
Kontrakt

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy