Oferta pracy

Wadowicka 8A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • Visual Studio

  • HTML

  • CSS

  • ASP.NET

  • ASP.NET Core MVC

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

  • JavaScript

Mile widziane

  • WCF

  • WPF

  • Docker

  • SVN

  • Git

  • SQL

  • T-SQL

  • SQL Server Management Studio

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy programistów, którzy dołączą do naszego zespołu w Krakowie. Pracujemy 8-16 w naszym biurze przy ul. Wadowickiej 8A. Jest to praca stacjonarna, bez wyjazdów. Jeśli lubisz nowe technologie i jesteś otwarty na nowe wyzwania wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w oparciu o .NET, .NET Core, ASP.NET

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Wsparcie w procesie testowania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska Visual Studio

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu oprogramowania z udziałem .NET i C#

  • Znajomość platformy .NET / .NET Core

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy w zespole oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dociekliwość, rzetelność, sumienność

  • Znajomość zagadnień z obszaru logistyki, produkcji i zarządzania jakością

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na urządzenia z Windows CE

  • Znajomość DevExpress

  • Znajomość Kotlin

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL

  • Znajomość zagadnień z obszaru algorytmiki

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu wersjonowania SVN lub Git

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • UX designer
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia oraz umowę o pracę

  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

KIM JESTEŚMY:

Od 18 lat specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla Logistyki, Transportu i Produkcji,

Współpracujemy ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: IBM, HP, Microsoft, Cisco, Zebra, Honeywell oraz ośrodkami naukowymi i uczelniami wyższymi takimi jak GS1Polska (ILIM) czy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie,

Tworzymy autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS,

W naszych systemach wykorzystujemy technologie RFID, Voice oraz rozwiązania chmurowe,

Integrujemy nasze rozwiązania z systemami SAP, IFS, JD Edwards, DB Schenker, DHL, GLS, UPS.

GDZIE I JAK PRACUJEMY:

Nasza centrala mieści się w nowoczesnym biurze przy ulicy Wadowickiej 8A (budynek Mix Biura),

Stworzyliśmy autorską metodykę prowadzenia projektów bazującą na technikach zwinnych,

Nasi pracownicy pracują przy wykorzystaniu narzędzi JIRA oraz Confluence,

Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaowocował bogatą lista referencyjną, na której znajdują się min. klienci tacy jak: Grupa Cersanit, Grupa Ciech S.A., Fakro, Velvet Care, Selena, Reckitt & Benckiser, Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja, Żabka Polska.

Przewiń do profilu firmy