Oferta pracy

Full-Stack Developer (PHP + JavaScript)

DATA DRIVEN TOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
7 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • SQL

  • Laravel

  • React.js

Mile widziane

  • Google Analytics

  • Google Tag Manager

  • Google Api

  • Facebook Api

O projekcie

Budujemy najskuteczniejszą platformę do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii internetowych.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie aplikacji webowej Data Driven Tool.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych używając PHP i JavaScript. Doświadczenie w pracy z Git.

  • Doświadczenie z Laravel, ReactJS, Material UI, Inertiajs, Google Tag Manager API, Google API

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    To oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy

    • Wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem.

    • Długoterminowo w zależnośći od Twojego zaangażowania możemy zaoferować Ci udziały w spółce.

    Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

    • Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu

    • Chciałbyś zostać udziałowcem w firmie

    • Interesujesz się marketingiem internetowym

    • Programowanie to Twoja pasja a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy

    • Interesuje Cię Machine Learning

    Chcesz dowiedzieć się więcej?

    Wyślij nam swoje zgłoszenie i porozmawiajmy przez telefon lub online. Zobacz prezentacje naszej platformy i sprawdź w jaki sposób zamierzamy zmienić świat i dlaczego akurat z nami warto podjąć współprace.