Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full stack developer (PHP + React)

XTM International LimitedO firmie

XTM International Limited

Falista 4A

Poznań

O nas:

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Full stack developer
(PHP + React)

Poznań, Poland

Poszukujemy Full-stack Developera z komercyjnym doświadczeniem w programowaniu w języku PHP oraz JavaScript/TypeScript (+ React).

Twoje wdrożenie zaczniemy od back-endowej warstwy projektu, tak abyś mógł się z nim dobrze zapoznać. Dalsze plany obejmują natomiast przepisanie obecnego front-endu z AngularJSa na Reacta. Będziemy dalej rozwijać projekt już w nowej technologii, więc Twoje zadania będą docelowo realizowane zarówno na front-endzie jak i back-endzie.

Zadania na stanowisku:

  • Implementacja nowych i rozbudowa istniejących funkcjonalności aplikacji webowej
  • Udział w planowaniu i zarządzaniu działaniami projektowymi oraz dbanie o ich terminowe ukończenie
  • Pisanie czystego, modularnego kodu, zgodnego z najlepszymi praktykami programistycznymi i obowiązującymi standardami
  • Współpraca z zespołem w zakresie tworzenia integracji pomiędzy autorskim systemem XTM a systemami klasy CMS
  • Przeprowadzanie code reviews
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/technicznej

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP 7
  • Masz praktyczne doświadczenie w tworzeniu warstwy front-end z użyciem Reacta
  • Znasz wzorce projektowe oraz standardy PSR
  • Bardzo dobrze znasz programowanie obiektowe
  • Potrafisz korzystać z relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Kod, który tworzysz jest przejrzysty i wysokiej jakości
  • Umiesz pracować z systemem kontroli wersji GIT
  • Znasz  środowiska aplikacji webowych (SOAP API oraz REST API)
  • Twój poziom języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację
  • Lubisz podejmować wyzwania stawiane przez wymagających klientów
  • Chcesz mieć duży wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (np. PHPUnit)
  • Doświadczenie z CMS (Silverstripe)
  • Znajomość narzędzi do wirtualizacji takich jak Docker
  • Znajomość Wordpress, Drupal

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Program treningowy
  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy
  • Aktualnie możliwość wyboru trybu pracy - zdalnie, stacjonarnie lub w modelu mieszanym, natomiast po okresie pandemii praca zdalna będzie dostępna 2 dni w tygodniu

Benefity

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Mentoring
  • Wymiana wiedzy
  • Wsparcie lidera
XTM Cloud, flagowy produkt naszej firmy, oferuje pełną gamę narzędzi niezbędnych do obsługi projektów tłumaczeniowych. XTM Cloud jest naturalnym wyborem dla myślących przyszłościowo tłumaczy, poszukujących najnowocześniejszych webowych narzędzi tłumaczeniowych.

Ogłoszenie archiwalne