Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Budowlanych 72

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

Mile widziane

  • Symfony

  • MS SQL

  • PostgreSQL

  • Oracle

  • Java

  • CSS

  • Git

  • SOAP

  • WordPress

  • HTML

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie dedykowanych rozwiązań informatycznych, w tym aplikacji webowych i desktopowych oraz webserwisów.

  • Zapewnienie działania, wydajności i bezpieczeństwa stosowanych rozwiązań informatycznych.

  • Integracja oprogramowania firm trzecich z istniejącymi systemami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem PHP.

  • Znajomość frameworków PHP np. Symfony (zrealizowane min. 3 projekty).

  • Znajomość architektury aplikacji webowych oraz popularnych wzorców projektowych z wykorzystaniem np. HTML, JavaScript,

  • Znajomość baz danych (np. MySQL, MS SQL, PostgreSQL) i umiejętność optymalizowania zapytań.

  • Umiejętność przeprowadzania code review.

  • Preferujemy osoby z Trójmiasta i okolic mogące pracować w biurze / hybrydowo, ale rozważymy wszystkie aplikacje.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uzależnione od Twoich umiejętności oraz typu umowy (B2B, UZ, UOP).

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów.

  • Elastyczny / zadaniowy czas pracy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy.

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.

  • Realizację ciekawych i różnorodnych projektów w stabilnej firmie (na rynku od > 25 lat).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • grupowa oferta opieki medycznej

  • imprezy dla dzieci

  • wyjazdy rekreacyjno-sportowe

Etapy rekrutacji
1

Analiza aplikacji

2

Zdalna rozmowa

3

Zawarcie umowy z wybranym kandydatem

Klikając przycisk „Aplikuj”, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Leasing Polski Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Budowlanych 72.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i ewentualnie przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Leasing Polski Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Przewiń do profilu firmy