Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Kazimierza Wielkiego 5

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Java

Mile widziane

  • Alfresco

  • Camunda

  • Angular

  • Activiti

  • Azure

  • Google Cloud Platform

  • OpenShift

  • AWS

  • Kotlin

O projekcie

BeOne jest liderem rozwiązań Open Source dla biznesu. Wykorzystujemy największe i najbardziej rozwijające się platformy na świecie, w tym Alfresco Community, Activiti, Camunda. Dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami złożone projekty dla międzynarodowych korporacji oraz liderów polskiego rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie nowych funkcji front-end i back-end największej globalnej platformy open source Alfresco, Camunda, Activiti i uczestnictwo w społeczności Alfresco

  • Odgrywanie aktywnej roli w definiowaniu funkcji, które będą częścią przyszłych wersji poprzez działania związane z planowaniem i projektowaniem

  • Programowanie w języku Java, Kotlin, w tym zagadnienia dotyczące wielowątkowości i sztucznej inteligencji

  • Integracje po stronie serwera, rozszerzenia i budowanie interfejsów API RESTful

  • Tworzenie aplikacji front-end w nowoczesnym zorientowanym obiektowo języku lub frameworku, zwłaszcza Angular/TypeScript

  • Stosowanie najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania, w tym testów jednostkowych, TDD, refaktoryzacji, zarządzania kontrolą kodów, continuous integration i budowania procesów

  • Wykorzystanie Docker i Kubernetes oraz korzystanie z nich do tworzenia skalowalnych architektur oraz ich wdrażanie w chmurze, np. AWS, Azure, Google Cloud, OpenShift

Nasze wymagania

  • pozytywnego nastawienia do rozwiązań Open Source

  • znajomości programowania z wykorzystaniem technologii i języków: JAVA, Javascript, SQL

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym (także ostatnie lata studiów)

  • gotowości do przejścia przez testy rekrutacyjne weryfikujące zadeklarowane umiejętności

  • znajomość technologii: Spring Boot, ActiveMQ, Keycloak, Angular, Docker, Kubernetes

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej/Home office work

  • realizację innowacyjnych projektów na skalę światową w modelu Open Source z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • aktywne uczestnictwo w globalnej społeczności rozwijającej najlepszy system na świecie (wg Business News Daily), oraz możliwość zaprezentowania efektów pracy na międzynarodowych konferencjach DevCon

  • rozwój systemu Alfresco, wykorzystywanego przez największe korporacje (Google, Airbus, ING, Toyota, NASA, Cisco)

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stałą pracę

  • miłą i przyjazną atmosferę, w biurze w centrum Poznania

  • opiekę medyczną, zajęcia sportowe

  • elastyczny czas pracy / ustalenia indywidualne

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o nadesłanie CV (ze zdjęciem) oraz o podanie w temacie adresu email, nazwy stanowiska na które aplikują wraz z imieniem i nazwiskiem.