Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Python Developer

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Poszukujemy programisty Python z ogromnym entuzjazmem i chęcią do budowania i wdrażania systemów oprogramowania dla naszej firmy. Jako wiodąca europejska firma transportowa, jesteśmy pionierem rozwiązań transportowych opartych na nowinkach z branży IT dla największych na świecie firm. Nasz dział rozwoju, wraz z międzynarodowymi dostawcami proponuje najbardziej innowacyjne rozwiązania systemowe, stanowiąc ekstremalnie stabilną platformę dla naszych 600+ pracowników.

    Oferujemy:

    • Tworzenie innowacyjnego na skale światową oprogramowania dla firmy transportowej.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w projekt.
    • Dostęp do platformy MyBenefit, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.
    • Dodatkowe szkolenie projektowe w Holandii u naszego dostawcy rozwiązań IT.

    Obowiązki:

    • Budowanie, ulepszanie i utrzymywanie naszego systemu zarządzania transportem opartego na Python.
    • Identyfikacja problemów, znajdowanie ulepszeń i tworzenie rozwiązań w zakresie szybkości, jakości i stabilności platformy.
    • Rozwój, usuwanie błędów i zarządzanie nowymi modułami.

    Wymagania:

    • Solidne doświadczenie i wiedza w zakresie rozwoju i koncepcji Python.
    • Doświadczenie w pełnym dev.scoop, od zera do produkcji.
    • Mile widziane doświadczenie w Django, Zope, Pyramid itp.
    • Mile widziane doświadczenie w JavaScript / React.js i dobra znajomość baz danych, w szczególności PostgreSQL.
    • Zrozumienie powiązania naszej działalności z rozwiązaniami IT.
    • Przekładanie potrzeby biznesowej na rozwój oprogramowania.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodologii scrum i zarządzaniu projektami.
    • Doświadczenie w budowaniu systemu TMS będzie atutem.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętności analityczne.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
    aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    bottom
    opis