Full Stack Developer

Generali O firmie

Rekrutacja zdalna

Generali

Marynarska Point I

Warszawa

Twoje zadania

  • Rozwój portali i aplikacji Generali
  • Współpraca z Departamentami Generali
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Praca ze specjalistami którzy uwielbiają to co robią

Nasze oczekiwania

  • Programowanie z wykorzystaniem języka Java 8+
  • Znajomość frameworków Angular 6+, Spring, Hibernate
  • Znajomość baz danych Oracle oraz PL/SQL
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS
  • Doświadczenie w pracy z Git, JIRA
  • Mile widziana wiedza na temat Continuous Integration

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy