Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full Stack Developer

Gremi Media SAO firmie

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gremi Media SA

Prosta 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Node.js

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • MySQL

  • CMS

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy tworzeniu architektury i systemów aplikacji

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji PHP i/lub NodeJS, HTML5, CSS, JS oraz MySQL

  • Tworzenie rozwiązań dla stron internetowych w oparciu o CMS

  • Wsparcie przy rozwoju systemu CMS

  • Wsparcie przy rozwoju systemu transakcyjnego

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako webdeveloper/ programista serwisów internetowych

  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji CMSowych oraz systemów wspierających

  • Bardzo dobra znajomość PHP i/lub NodeJS, MySQL, HTML5, CSS3(SCSS)

  • Bardzo dobra znajomość client-side Javascript

  • Komfortowe posługiwanie się systemem kontroli wersji git

  • Komfortowe posługiwanie się dockerem na potrzeby prac deweloperskich;

  • Umiejętność samodzielnego myślenia, wyszukiwania przyczyn problemów oraz ich usuwania

  • Angielski pozwalający na czytanie oraz tworzenie dokumentacji

Mile widziane

  • Znajomość frameworka JavaScript React lub Angular

  • Znajomośc zagadnienień związanych z CI/CD

  • Znajomość jednego z wiodących frameworków PHP lub NodeJS (Symfony, NestJS, ExpressJS)

  • Znjomość systetmów kolejek activeMQ i/lub rabbitMQ

  • Znajomość dobych praktyk UX/UI

  • Umiejętnośc wykorzystania Redis nie tylko jako cache

  • Znajomośc kubernetesa

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści

  • Ambitne zadania i potrzebne wsparcie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji - umowa B2B

  • Dostęp do narzędzi i szkoleń

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych, w związku z rozwojem swoich produktów poszukuje do pracy w Warszawie: Full Stack Developer.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o oferty zawierające list motywacyjny i CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.