Oferta pracy

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • React

  • Node.js

  • Angular

  • TypeScript

  • Spring Framework

  • Hibernate

Mile widziane

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

W InPost analiza danych i uczenie maszynowe to centralny punkt w strategii rozwoju firmy. Jeżeli chcesz budować aplikacje Internetowe oraz interfejsy graficzne platform Big Data w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie – to jest miejsce dla Ciebie. Jeżeli ponadto lubisz się rozwijać, szukać nowych rozwiązań, pracować w dynamicznym i rozwijającym się zespole w środowisku międzynarodowym – dołącz do #InPostTeam i #dataunlockers (Kraków lub Warszawa).

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych i rozwój istniejących funkcjonalności

  • Uczestnictwo w procesie analizy, projektowania, implementacji oraz testowania nowych funkcjonalności

  • Planowanie i implementacja poprawek w procesie ciągłej integracji; monitorowanie, alertowanie

  • Współpraca z całym zespołem - PMs, BAs, TAs, QEs oraz UX projektantów, proponowanie oraz budowanie nowych funkcjonalności

  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zespołem

Nasze wymagania

  • Min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Java 8/11

  • Spring Framework (Spring Boot, Spring Data, Spring Security, Spring Cloud).

  • Hibernate.

  • Znajomość: JS, HTML, CSS, React, Node, Angular, TypeScript

  • Karma, Jasmine, Cypress (E2E tests).

  • Bootstrap, Angular Material.

  • Wiedza z zakresu http, REST, SSR

  • Znajomość SCRUM

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Znajomość systemu kontroli wersji git

  • Znajomość budowania kodu w procesie CI/CD

  • Znajomość i umiejętność budowanie kontenerów Docker

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość języka francuskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku, z nowymi technologiami

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Brak skostniałych struktur korporacyjnych

  • Benefity – kartę Multisport i opiekę medyczną

  • Koleżeńską atmosferę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy