Oferta pracy

Full Stack Developer

ASTEK Polska

23 10027 300 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java11+

  • J2EE

  • java streams

  • reactive java

O projekcie

Centrum Kompetencyjne Software Development – to dynamiczna jednostka, integrująca konsultantów o szerokich kompetencjach z zakresu rozwoju oprogramowania. W ramach naszych działań zajmujemy się pełnym cyklem tworzenia rozwiązań IT z obszarów aplikacji webowych, desktop oraz mobile. Zakres technologiczny obejmuje wszystkie wiodące technologie służące do projektowania architektury i rozwoju systemów informatycznych, technologii chmurowych, mobilnych i DevOps.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie aplikacji webowych na potrzeby naszych klientów;

  • Implementacja nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem najlepszych praktyk;

  • Dbanie o wysoką jakość i czystość kodu;

  • Udział w spotkaniach oraz współpraca z osobami z innych zespołów wytwórczych/ obszarów.

Nasze wymagania

  • Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie w Java 11+/J2EE ( java streams, reactive java);

  • Znajomość technologii frontendowych (Angular oraz React) z frameworkami Redux;

  • Praktyczna znajomość spring, spring boot, spring cloud (eureka, feign, netflix stack, graphql, kafka);

  • Doświadczenie w pracy mikroserwisami;

  • Znajomość Docker, Kubernetes, OpenShift;

  • Doświadczenie z bazami danych Oracle +h2 RDBMS, MongoDB;

  • Znajomość git i gitflow oraz doświadczenie w pracy z CI/CD;

  • Znajomość event broker (Kafka);

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość hibernate, bibliotek flyway / liquibase, protokołów SOAP/REST, DDD, Event Driven , CQRS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;

  • Pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym;

  • Udział w międzynarodowych i innowacyjnych projektach z obszaru IT;

  • Dostęp do szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz najlepszych praktyk;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opiekę medyczną oraz stomatologiczną);

  • Mentoring oraz wsparcie Centrum Kompetencyjnego w realizacji codziennych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne