Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Data Vizualization Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Silver Bullet Labs to polski startup wykorzystujący najnowsze techniki sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do projektowania gier wideo na platformy PC oraz mobilne.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego full stack developera.

    Obowiązki:

    • udział w projektowaniu i tworzeniu systemów wizualizacji danych
    • implementacja funkcjonalności frontendowych (HTML, CSS, JavaScript) oraz backendowych (Python, Node.js)
    • dbanie o jakość i szybkość działania tworzonych rozwiązań

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka Python i JavaScript
    • dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka backendowego (Django, Pyramid)
    • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
    • znajomość współczesnych metod tworzenia stron i aplikacji (Bootstrap, SASS/LESS)
    • dobra znajomość bibliotek i frameworków JavaScript (React, Angular, Vue, jQuery)
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych i NoSQL
    • znajomość zagadnień związanych z REST API
    • znajomość dobrych praktyk UI/UX, RWD
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
    • samodzielność, sumienność i zorganizowanie
    • umiejętność wyceniania czasu pracy i dotrzymywania terminów

    Mile widziane:

    • znajomość JavaScriptowych bibliotek do wizualizacji danych (D3, Plotly)
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
    • znajomość zagadnień z dziedziny Dev-Ops oraz bezpieczeństwa stron internetowych
    • doświadczenie w pracy nad projektami w kilkuosobowych zespołach

    Oferujemy:

    • umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • elastyczne godziny pracy - możliwość pogodzenia pracy ze studiami
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie
    • samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
    • szkolenia, udział w konferencjach i targach
    • prywatną opiekę medyczną i kartę do klubów sportowych
    • dogodną lokalizację w centrum Warszawy, 400 metrów od stacji metra
    Zainteresowane osoby prosimy przesyłać CV i portfolio klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Silver Bullet Labs Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).”