Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Full Stack Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NEKKEN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Nekken sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych, realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i metodyk wytwarzania oprogramowania. Oferujemy wiedzę, doświadczenie i metody pracy pozwalające na realizację najbardziej złożonych projektów związanych z tworzeniem systemów dedykowanych dla klientów oraz geoinformatyką.

    Ważne są dla nas zarówno umiejętności techniczne jak i chęć integracji i współpracy. Pracujemy w metodyce Scrum, w rozwoju oprogramowania stosujemy code review oraz CI/CD. W ramach naszej organizacji, zespół najbardziej doświadczonych konsultantów, podczas cyklicznych spotkań, czuwa nad kierunkiem rozwoju technologicznego i stackiem wytwarzanego oprogramowania.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    Realizacja nowych funkcjonalności i rozwój istniejącego oprogramowania.

    Oczekujemy:

    • znajomości Java, SQL,
    • znajomości Git,
    • chęci rozwoju,
    • umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • realizacje zadań w metodyce Scrum,
    • interesujące, pełne wyzwań projekty,
    • możliwość wpływu na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności,
    • elastyczne godziny pracy,
    • pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności,
    • pakiet medyczny,
    • owocowe wtorki, piłkarzyki itp. :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nekken sp. z o.o. sp. k.  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nekken sp. z o.o. sp. k.  z siedzibą w Warszawieprzy ul. Bruzdowej 84J/2; 02-991 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.