Oferta pracy

  • Django

  • Flask

  • React

  • Angular

  • Vue

  • Ubuntu

  • Docker

  • Git

  • GitHub

  • SQL

  • MySQL

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • CUDA

  • KubeFlow

  • Kubernetes

  • Hadoop

  • MongoDB

  • UML

  • ERD

  • GUI & UX

  • DDD

  • Mikroserwisy

System operacyjny

O projekcie

tworzymy system do automatycznej inspekcji majątku sieciowego wykorzystujący szerokie możliwości sieci neuronowych

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowoczesnych i złożonych rozwiązań wykorzystujących możliwości sztucznej inteligencji

  • realizowanie projektów wykorzystujących sieci neuronowe do rozwiązywania problemów biznesowych

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności

  • budowa aplikacji, tworzenie i modyfikowanie istniejącego kodu Python/Django

  • tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • znasz Python, HTML/CSS, JavaScript

  • posiadasz doświadczenie z frameworkami webowymi (Django, Flask) i z frameworkami /bibliotek JS (React, Angular, Vue)

  • poruszasz się sprawnie po Linuxie (Ubuntu)

  • korzystasz z Dockera

  • posiadasz doświadczenie w pracy w systemie kontroli wersji (Git/GitHub)

  • znasz Architekturę Systemów Webowych

  • potrafisz zarządzać bazami danych

  • potrafisz obsługiwać podstawowe operacje na danych w BD

  • masz minimum podstawowe umiejętności w zakresie projektowania BD i doświadczenie w pracy z MySQL/PostgreSQL

  • tworzysz testy jednostkowe i masz doświadczenie w systemie TDD

  • interesuje Ciebie odkrywanie nowej wiedzy z różnorodnych danych (AI-Machine Learning / Deep Learning) lub rozpoznawanie obrazu (AI-Computer Vision)

  • znasz i masz doświadczenie w: CUDA / KubeFlow, Kubernetes / Hadoop, MongoDB

  • posiadasz umiejętności w zakresie modelowania systemu (UML), bazy danych (ERD) i podstaw projektowania GUI & UX

  • tworzyłeś mikroserwisy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • big data developer
  • data scientist
  • embedded developer
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • TDD

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Rozwój w najnowszych technologiach

    • Płaską strukturę ułatwiającą podejmowanie decyzji

    • Udział w realizacji innowacyjnych projektów

    • Nieformalną atmosferę

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej – lub, jeżeli wolisz, całkowicie zdalnie

    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • komputer do użytku prywatnego

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    ATLASUS SP. Z O. O.

    Zobaczyć - Zrozumieć - Przewidzieć

    Więcej o nas na naszej stronie:

    www.atlasus.com

    Przewiń do profilu firmy

    Aplikowanie

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania