Oferta pracy

10 00018 000 brutto / mies.

Curie-Skłodowskiej 12

Śródmieście

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

Mile widziane

  • Scala

  • TypeScript

  • Akka

  • Akka HTTP

  • Angular.js

  • Python

  • RESTful

  • CQRS & Event Sourcing

  • PostgreSQL

  • NoSQL

  • Docker

  • Tesseract

  • Git

  • Intellij IDEA

  • Microsoft Azure

O projekcie

W związku z intensywnym rozwojem platformy NEULA oraz realizacją kilkuletniego projektu badawczo-rozwojowego w obszarze sztucznej inteligencji poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Full Stack Developer.

Szukamy programistów chętnych do pracy nad rozwojem silnika naszej platformy NEULA oraz wielu pojedynczych aplikacji biznesowych, sukcesywnie budowanych i osadzanych w wewnętrznym marketplace NEULI. Szukamy osób chętnych do pracy w różnych obszarach, od analizy potrzeb biznesowych po budowę nowych rozwiązań technologicznych dla klientów z różnych branż.

Rozwijając z nami NEULĘ będziesz miał realny wpływ na zmianę sposobu funkcjonowania podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm po duże międzynarodowe korporacje oraz jednostki administracji publicznej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych i technologicznych w środowisku dynamicznie rozwijającego się polskiego start-up’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne zadania zależą głównie od umiejętności i chęci pracy w wybranych obszarach, takich jak:

  • Rozwój wersji self-serivce SaaS, rozwój marketplace, rozwój silnika workflow, rozwój silnika OCR, całościowy rozwój platformy (aspekty takie jak interpretacja języka skryptowego, zagadnienia kryptograficzne, modelowanie procesów biznesowych, uniwersalne rozwiązania integracyjne, itp.)

  • Rozwój zaawansowanego, webowego interfejsu użytkownika z wysokim naciskiem na użyteczność i doświadczenia użytkownika (we współpracy z UI / UX designerem)

  • Budowa wielu różnych aplikacji biznesowych dedykowanych dla różnych branż, osadzanych na platformie (marketplace) i wdrażanie ich u klientów (m.in. branża finansowa, ubezpieczeniowa, administracja publiczna i inne)

  • Wdrożenia i administracja platformą (pracujemy w modelu DevOps), m.in. w chmurze Microsoft Azure, czy Operatorze Chmury Krajowej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie praktyczne doświadczenie w programowaniu, w szczególności Java (mile widziana Scala) oraz JavaScript (mile widziany TypeScript) lub w innych językach programowania

  • Umiejętność spojrzenia na oprogramowanie jako całość (rozumienie powiązania pomiędzy interfejsem, backendem oraz potrzebami użytkowników)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, często wymagających użycia różnych technologii i szybkiej adaptacji do nowych potrzeb i pomysłów

  • Chęć i umiejętność pracy z klientami

  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i kodu

  • Nastawienie na tworzenie prostych i zrozumiałych interfejsów użytkownika

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • data scientist
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • DDD

  • event modeling

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

  • Udział w konferencjach, dofinansowanie szkoleń i certyfikatów

  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość stałej pracy zdalnej lub w modelu tradycyjnym / hybrydowym w naszych biurach w Warszawie i Wrocławiu

  • Forma współpracy: Umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • wyjazdy na zagraniczne targi

  • udział w programie ESOP (opcje na udziały w firmie)

JT Weston jest młodym, dynamicznie rozwijającym się start-up’em konsultingowym i technologicznym.

Od kilku lat rozwijamy własną platformę do szybkiej budowy aplikacji (low-code platform) – NEULA – dostępną w chmurze, jak również on-premise. W skład rozwiązania wchodzą m.in. własny silnik workflow, moduł zarządzania zadaniami (workforce & task management), repozytorium dokumentów, czy silnik OCR. NEULA wspiera organizację pracy topowych firm i organizacji w Polsce oraz zagranicą.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.jtweston.pl lub www.neula.co.

W JT Weston budujemy zespół w oparciu o chęć wspólnej i wzajemnej nauki, dzielenia się wiedzą oraz ustawicznego doskonalenia sposobu w jaki pracujemy. Poszukujemy najnowszych technologii i rozwiązań, które mogą uczynić nasze oprogramowanie lepszym i bardziej przyjaznym dla użytkownika.

W związku z intensyfikacją rozwoju funkcjonalnego i komercjalizacji platformy NEULA (m.in. uruchomienie wersji self-service SaaS, realizacja wieloletniego projektu badawczo-rozwojowego przy wsparciu NCBR, ekspansja zagraniczna przy wsparciu PAIH) obecnie poszukujemy kandydatów na wiele ról i stanowisk, w tym Full Stack Developer.

Przewiń do profilu firmy