Oferta pracy

Full Stack Developer z .NET

Polska Grupa Lotnicza

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W PGL budujemy zespół Developerów, który będzie wspierał proces tworzenia oprogramowania. Pracujemy w Agile w kilkuosobowych zespołach. Współpracujemy z zespołem testerów oraz Product Ownerów.

Na stanowisku będziesz mieć niesamowitą okazję pracować zarówno przy projektach związanych z lotnictwem jak i również ze standardowymi aplikacjami webowymi. Istnieje możliwość zmiany projektu po pewnym czasie.

- Tworzenie nowych i rozwój istniejących aplikacji w technologii .NET, Angular

- Budowanie warstwy integracyjnej osadzonej na Azure

- Dbanie o wysoką jakość kodu

- Współpraca z dostawcami

- Współpraca z zespołem programistów, testerów i Product Ownerów

Nasze wymagania

- Doświadczenie na stanowisku programisty .NET w tworzeniu aplikacji webowych oraz projektowaniu interfejsu użytkownika,

- Dobra znajomość platformy .NET

- Dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, JQuery, TypeScript, CSS, Bootstrap, Angular),

- Znajomość środowiska Visual Studio oraz bazy danych Microsoft SQL Server, PostgreSQL

- Znajomość metodologii Agile: Scrum,

- Znajomość Jira oraz rozwiązań CI/CD

- Znajomość narzędzi Typu Enterprise Service Bus oraz Message Queue

- Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2),

- Znajomość PowerApps mile widziana

- Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

- Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

- Znajomość REST/Soap Api

To oferujemy

- Możliwość pracy zdalnej

- Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży,

- Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

- Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u w bardzo atrakcyjnych cenach

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi