Oferta pracy

Full Stack Java Developer

Capgemini Software Solutions Center

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

O projekcie

Capgemini otwiera nowe centrum technologiczne w Gdańsku!

Będziemy w nim rozwijać oprogramowanie szyte na miarę dla międzynarodowych klientów (liderów na rynkach europejskich i światowych), z wykorzystaniem wiodących technologii (m.in. Java, .NET, Angular, React).

W Gdańsku będzie funkcjonować innowacyjne Agile Delivery Center (ADCenter), w którym zespoły pracują w podejściu Agile/DevOps i wraz z Klientami decydują o kierunku rozwoju systemów IT. Nasz nowy oddział budujemy w duchu wartości Agile także poza projektami – z otwartością i możliwością kreowania tego miejsca wspólnie.

Dowiedz się więcej o naszej nowej lokalizacji!

Dołącz do nas – Get the future you want!

Twój zakres obowiązków

  • Jako Full Stack Java Developer, we współpracy z doświadczonymi ekspertami, będziesz tworzyć rozwiązania dla klientów w oparciu o wzorce projektowe i architektoniczne wykorzystując podejścia: DevOps, Domain-Driven Design, TDD.

  • Będziesz blisko współpracować z działami technicznymi i biznesowymi klienta korzystając z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (Scrum, Kanban).

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy przy rozwoju oprogramowania;

  • dobrze znasz technologie: Java, Hibernate, Spring;

  • posiadasz wiedzę w zakresie rozwoju aplikacji frontendowych (JS, Angular, React);

  • posiadasz umiejętność automatyzacji wdrażania i testowania z wykorzystaniem: Jenkins, narzędzi CI, OpenShift

  • płynnie posługujesz się językiem angielskim.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy