Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Full Stack/ .NET Developer

Weegree O firmie

6 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Full Stack/ .NET DeveloperNumer ref.: (09/20/IT)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów w (React-TypeScript) + (.NET Core) + (SQL / MongoDB).
  • Utrzymanie i rozbudowa narzędzi automatyzujących tworzenie rozwiązań software’owych.
  • Weryfikacja zgodności stworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi.
  • Dobór odpowiednich technologii.
  • Dbanie o jakość tworzonych produktów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C# and .NET Core.
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL and Microsoft SQL Server.
  • Dobra znajomość wzorców projektowych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami opartymi na Architekturze Zdarzeń i Mikro serwisach.
  • Doświadczenie w integracjach z systemami zewnętrznymi (REST).
  • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami zwinnymi (SCURM).
  • Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia za realizację celów).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Siłownia na terenie biura do Twojej dyspozycji za darmo!
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem.
  • Liczne kursy i szkolenia

Praca od zaraz !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne