Oferta pracy

Full-Stack .Net Developer

EWL S.AO firmie

9 00018 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET WepAPI

  • MVC

  • Angular

  • T-SQL

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • RabbitMQ

  • .NET Core

System operacyjny

O projekcie

Zatrudnienie transgraniczne jest wciąż skomplikowane i obarczone dużym ryzykiem. Chcemy uprościć ten proces i móc pomagać jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć rozpoczynamy nowy strategiczny projekt - budujemy platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Potrzebujemy do niego Ciebie i Twoich umiejętności! Wspólnie zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa.

Zaaplikuj i weź w swoje ręce rozwój platformy, miej realny wpływ na biznes i zmiany w całej organizacji. Mamy przed sobą budowę kilku produktów technologicznych, o których chętnie opowiemy Ci podczas rozmowy.

W 2021 roku ponad 150 mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Mamy wspólnie dużo pracy do zrobienia. Gotowa/y do podjęcia wyzwania?

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój wewnętrznych systemów ERP i aplikacji do automatyzacji zarządzania projektami rekrutacji transgranicznych.

Nasze wymagania

  • C# (bardzo dobra znajomość)

  • ASP.NET WepAPI or MVC (dobra znajomość)

  • T-SQL (dobra znajomość)

  • Angular 2+ (obecna wersja 8) (dobra znajomość)

  • TypeScript (dobra znajomość)

  • HTML 5 / CSS3 (dobra znajomość)

  • Git

  • Scrum

  • Język angielski (B2)

  • Chmura Microsoft Azure

  • RabbitMQ (lub inny message-broker)

  • .NET Core

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienia na umowę o pracę

  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub w jednym z naszych 20 biur na terenie Polski lub CEE

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma kafeteryjna, budżet szkoleniowy i integracyjny

  • Ambitne projekty zmieniające światowy rynek pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

Phone interview - 15 min.

2

Interview - 45 min.

3

Decyzja - w ciągu 3 dni

EWL S.A

EWL S.A. - jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników spoza UE do UE. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy najnowszych technologii. Łączymy naszych klientów, do których zaliczamy pracowników, pracodawców,, władze lokalne, jak i rozległą sieć firm współpracujących.

Przewiń do profilu firmy