Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Full-Stack .NET Developer

Megavision Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Heliotropów 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Megavision Technology Sp. z o.o.

Heliotropów 1

Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najwyższej klasy systemów bezpieczeństwa. Naszymi klientami są takie obiekty jak: lotniska, dworce kolejowe, stadiony, fabryki i wiele innych obiektów infrastruktury krytycznej.

Wymagania:

  • Znajomość .NET C#, MVC, Web Services, Forms, JavaScript (jQuery lub inne), Windows Services, SQL, MS Visual Studio
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów kierunkowych
  • Język angielski
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki i rozwoju

Mile widziane:

  • umiejętność tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne
  • doświadczenie w integracji systemów,
  • projektowanie UX
  • znajomość środowiska Linux
  • znajomość zagadnień wirtualizacji
  • konfiguracja klastrów HA
  • doświadczenie komercyjne

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji
  • Wdrożenia
  • Wsparcie i utrzymanie systemów

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • umowa o pracę lub B2B wraz z atrakcyjnym pakietem premiowym
  • ciekawe projekty, nowe technologie
  • nowoczesny sprzęt do pracy
  • praca w małym zespole (bez korporacyjnej atmosfery)
  • możliwość zapewnienia  mieszkania dla kandydatów spoza Warszawy

Ogłoszenie archiwalne