Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Full-Stack .NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Megavision Technology Sp. z o.o.

     Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu najwyższej klasy systemów bezpieczeństwa. Naszymi klientami są takie obiekty jak: lotniska, dworce kolejowe, stadiony, fabryki i wiele innych obiektów infrastruktury krytycznej. Więcej o nas: http://megavision.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

     Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko .NET Full-Stack Developer.

    Zadania:

    • Projektowanie i tworzenie aplikacji
    • Wdrażanie u klienta

    Wymagania:

    • .NET C#, MVC, Web Services, JavaScript (jQuery), Windows Services
    • SQL
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
    • Język angielski
    • Chęć do nauki i rozwoju

    Dodatkowe atuty to:

    • Doświadczenie
    • Certyfikaty
    • Java (Android)
    • Linux
    • Wirtualizacje
    • SDK/API (integracje)
    • znajomość zagadnień z zakresu: CCTV, kontrola dostępu, inne systemy bezpieczeństwa

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy
    • Umowę o pracę lub B2B
    • Ciekawe projekty, nowe technologie
    • Wdrożenia na dużych obiektach
    • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
    • Telefon, komputer
    • Samochód służbowy
    • Pracę w małym zespole (bez korporacyjnej atmosfery)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.