Oferta pracy

Full Stack .NET Developer

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

  • TypeScript

  • JavaScript

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Uczestnictwo w jedynym w swoim rodzaju projekcie na rynku

Rozwój oprogramowania wspierającego procesy biznesowe

Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku .NET Developera

  • Znajomości środowiska .NET co najmniej 4.5 i wyżej oraz .Net Core 2.0

  • Znajomość języków C#, TypeScript, JavaScript, SQL

  • Znajomość technologii WebAPI

  • Znajomość ASP.NET MVC, Angular

  • Znajomość nHibernate/Entity Framework oraz MS SQL, PostgreSQL

  • Znajomość narzędzi RabbitMQ, Git/GitLab

  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości kodu

  • Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów

  • Chęci podnoszenia kompetencji i samokształcenia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej

  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy