Oferta pracy

Full-stack (.net)

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość platformy .NET (Framework, Core),
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Javascript,
  • Posiadasz dobrą znajomość wzorców projektowych,
  • Posiadasz dobrą znajomość Web API, REST,
  • Posiadasz dobrą znajomość SQL,
  • Znasz Git,
  • Znasz SOLID.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość React, Web Components,
  • Znajomość CQRS, DDD,
  • Znajomość Entity Framework, Dapper,
  • Znajomość MS SQL Server, T-SQL,
  • Znajomość Continuous Integration/Delivery, Azure DevOps,
  • Znajomość Jira, Confluence,
  • Znajomość Scrum, Kanban,
  • Znajomość PowerShell.

Informacje o Zespole:

Zespół projektowy rozwija aplikację webową wspierającą klientów w grupie ING w automatyzacji ich procesów biznesowych. Zespół składa się z dostarczającego wymagania biznesowe Product Ownera oraz składu developerskiego, który implementuje je w dwutygodniowych iteracjach. Zespół pracuje w zgodzie z metodyką Scrum wykorzystując techniki jak TDD czy Pair Programming do wytwarzania oprogramowania i analizy biznesowej.

Zakres obowiązków:

70%
  - Development nowych funkcjonalności

15%
  - Projektowanie architektury systemu

15%
  - Utrzymanie istniejącego projektu,bezpieczeństwo

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy