Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Full-stack NodeJS Developer

Amsterdam StandardO firmie

13 000‐17 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • React.js

  • AWS

  • SQL

  • MVC

Mile widziane

  • TypeScript

  • MongoDB

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • kod wersjonowany jest w serwisie BitBucket/GitHub,

  • do zarządzania projektami używamy Jiry, Taigi i Redmine'a,

  • jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie,

  • serwisy w 8/10 przypadków hostowane są na Amazonie lub Azure,

  • błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry,

  • do monitoringu używamy prometheusa/ELK/grafana,

  • nowe projekty są wdrażane z użyciem Dockera,

  • do developmentu i testowania wykorzystujemy nasze firmowe serwery, na których skonfigurowanych jest klaster ranchera,

  • do dziennej komunikacji używamy Slacka, do wideokonferencji Skype + Hangouts + appear.in,

  • standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki (żywej, z rankingiem aktywności :)

  • kod analizowany jest przez SonarQube,

  • dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa,

  • wymiana plików z użyciem prywatnego serwera plików Synology,

  • część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów,

  • kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów (ECMA6, Redshift, EMR, pipeline, Lambda, PHP 7.x, Python 3.6, ReactJS etc.)

Nasze wymagania

  • ok. 3 lat doświadczenia w pracy z Node.js,

  • znajomość React.js,

  • znajomość narzędzi takich jak: Webpack, Jest, Travis/Circle CI,

  • praktyczną wiedzę z zakresu AWS,

  • znajomości baz danych MySQL, Mongo DB lub DynamoDB, Redis, ElastiCache,

  • znajomości wzorców projektowych MVC etc.,

  • komunikatywnej i swobodnej znajomości języka angielskiego.

  • znajomość Typescript, MongoDB.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Weryfikacja techniczna

3

Rozmowa z klientem

Amsterdam Standard

Amsterdam Standard Sp. z o.o. jest polsko - holenderską firmą, która rozwija swoje produkty i świadczy usługi programistyczne w zakresie tworzenia serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Mamy ponad 100 pracowników i biura w 2 krajach. W Polsce znajdziesz nas w Krakowie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Pomagamy naszym klientom w realizacji projektów, które stanowią kreatywne i technologiczne wyzwania. Łączymy wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania graficznego, architektury informacji oraz technologii. W swojej pracy stosujemy metodyki zwinne, które zakładają, iż jako klient otrzymujesz ukończone części projektu, które możesz testować. Skupiamy w swych szeregach developerów nastawionych z pasją do tego, co robią, a przede wszystkim otwartych na nowe wyzwania i nowinki technologiczne. U nas zawsze znajdziesz czas na naukę i wdrożenie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy