Oferta pracy

Full Stack PHP Developer

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.O firmie

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Red Tower

Łódź

Miejsce pracy: Łódź Śródmieście, Red Tower
Numer ref.: Nr ref.: 2020/07/PHP

Opis stanowiska:

  • Dołączając do nas będziesz współtwórcą jednego z największych, w pełni cloudowego, systemu do wielokanałowej komunikacji.
  • Zyskasz gwarantowany wpływ nie tylko na kod, ale całe rozwiązanie. Project manager zawsze ma czas dla zespołu deweloperskiego.
  • Zobaczysz na własne oczy PHP w zaawansowanej architekturze: domena, CQRS, kolejki zadań i przetwarzanie w tle, kontenery “płynące” przez staging na produkcję.
  • Jesteś odważny? To super! Będziesz miał okazję nauczyć się jak monitorować, optymalizować i skalować aplikacje webowe, działające pod giga-obciążeniem.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość PHP (OOP) i dobrych praktyk programowania (SOLID, GRASP, YAGNI, DRY),
  • umiejętność pisania i optymalizacji zapytań SQL,
  • umiejętność testowania kodu (TDD, BDD),
  • znajomość JavaScript i podstaw jednego z frameworków (Vue.js, Angular, React.js, ExtJS).

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Node.js, Python,
  • praktyczna znajomość REST API,
  • znajomość ECMAScript 6,
  • wiedza z zakresu CI/CD, Docker, Ansible,
  • kod, którym możesz się pochwalić na github/bitbucket.

Oferujemy:

  • pair programming, niebanalne code review, cykliczne wewnętrzne meetupy, czyli praca w kulturze poszerzającej twoją wiedzę,
  • zwinne zespoły działające według założeń SCRUM i Kanban,
  • najlepsze narzędzia pracy: PhpStorm, GIT, Jenkins, JIRA,
  • umowę o pracę lub B2B i elastyczne godziny pracy,
  • biuro w centrum Łodzi,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świeże owoce i gorącą czekoladę w biurze,
  • grywalizację, czyli mechanikę gier pozwalającą zdobyć cenne nagrody za realizację codziennych zadań.

Za nami przekroczysz granice i sięgniesz chmur,

co nie było możliwe w dotychczasowej pracy !

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy