Oferta pracy

Full Stack PHP Developer

CENTRUM MEDYCZNE LUXMED sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Radziwiłłowska 5

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • PHP

  • jQuery

Mile widziane

  • Linux

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie aplikacji webowych w oparciu o wymagania biznesowe,

  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności,

  • optymalizacja funkcjonujących aplikacji, zapewnianie odpowiedniej szybkości i wydajności tworzonych rozwiązań,

  • współpraca z innymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu, w ramach nadzoru nad jakością produktu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP 7+,

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,

  • dobra znajomość jQuery 3+, Boostrap 3+,

  • dobra znajomość GIT,

  • podstawowa znajomość Symfony 4+

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • mile widziana znajomość: AMQP, RabbitMQ, REST, SOAP, PHPUnit, testy automatyczne (Symfony/Panther), Docker, CURL, linux.

To oferujemy

  • umowa do wyboru: umowa o pracę/ kontrakt b2b/ zlecenie

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w młodym zespole,

  • możliwość nauki i rozwoju,

  • stabilne wynagrodzenie

  • abonamentową opiekę medyczną.

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Systemy informatyczne stosowane w Centrum Medycznym Luxmed, zostały w większości stworzone przez wewnętrzną Sekcję programistyczną Działu IT (np. systemy do obsługi: gabinetu lekarskiego, rejestracji i administracji, systemy archiwizacyjne, kolejkowe, wspomagające księgowość, laboratorium, systemy webowe wewnętrzne jak i zewnętrzne).

Nowe systemy produkujemy w najnowszych technologiach, zgodnie ze światowymi standardami i narzędziami.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do Naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy