Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Full Stack Ruby Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Currency One Internetowy Kantor Walutomat
    currency one - II miejsce w plebiscycie Najbardziej pożądani pracodawcy w Polse
    Currency One to czołowa spółka na rynku wymiany walut i transferów pieniężnych w Polsce, ciesząca się zaufaniem ponad pół miliona klientów. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – internetowykantor.pl. Oba serwisy umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę walut oraz transfer pieniędzy za granicę. Od 2017 roku spółka działa w jednej grupie wspólnie z Przelewy24.

    W Currency One przetwarzamy tysiące operacji na minutę i realizujemy transakcje za setki milionów złotych miesięcznie. Budujemy nasze systemy tak, aby działały bez przerwy, były niezawodne i bezpieczne.

    Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy Antal Currency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, New Media i E-commerce.
    Miejsce pracy: Poznań
    Twoje przyszłe zadania to:
    • rozwijasz i utrzymujesz jeden z corowych komponentów o wysokiej dostępności, wykorzystywany w naszych serwisach,
    • tworzysz aplikacje i narzędzia na wewnętrzne potrzeby innych działów firmy,
    • stosujesz najlepsze praktyki w zakresie pracy z kodem źródłowym, posługujesz się sprawnie Gitem i Dockerem, tworzysz i utrzymujesz procesy CI/CD,
    • tam gdzie to konieczne zwracasz uwagę na wydajność, wiesz w jaki sposób ją mierzyć i optymalizować,
    • stosujesz metody i standardy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem systemów IT,
    • samodzielnie potrafisz budować interfejsy użytkownika,
    • współpracujesz z adminami w zakresie utrzymania i rozwoju infrastruktury technicznej aplikacji,
    • jesteś gotowy do podejmowania się dyżurów poza standardowymi godzinami pracy,
    • w miarę potrzeb szkolisz i mentorujesz mniej doświadczonych kolegów.
    Wymagania:
    • gotowość do pracy w naszym biurze Poznaniu (ewentualna relokacja we własnym zakresie), w nieznacznym wymiarze możliwość pracy zdalnej,
    • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu systemów/aplikacji IT,
    • swobodne posługiwanie się więcej niż jednym językiem programowania, wymagamy znajomości Ruby i Javascript/Coffeescript, mile widziane doświadczenie w Node.js,
    • znajomość frameworków frontendowych np. Vue.js, React,
    • dobra znajomość baz danych SQL np. PostgreSQL,
    • dobra znajomość środowisk i narzędzi Linuksowych,
    • dobra znajomość Git’a,
    • dobra znajomość Dockera,
    • znajomość działania aplikacji webowych, protokołów webowych oraz mechanizmów bezpieczeństwa,
    • umiejętność budowania API (REST),
    • dbałość o szczegóły, czytelność i jakość kodu,
    • umiejętność samodzielnego dokonywania wyborów rozwiązań oraz uzasadnienia swoich decyzji,
    • umiejętność priorytetyzowania zadań w zgodzie z celami zespołu i firmy,
    • mile widziana znajomość narzędzi browser automation / webscrapping,
    • mile widziane zainteresowanie programowaniem funkcyjnym.
    Możliwości:
    • praca w centrum Poznania z wygodnym dojazdem,
    • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej,
    • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach,
    • indywidualny budżet szkoleniowy,
    • dostęp do bogatej biblioteczki firmowej z książkami nie tylko IT,
    • wymiana waluty po korzystnym kursie,
    • zimne i gorące napoje oraz regularne dostawy świeżych owoców i warzyw,
    • karta multisport,
    • lekcje języka angielskiego,
    • opieka medyczna indywidualna lub rodzinna oraz ubezpieczenie,
    • miejsce parkingowe na samochód lub rower (dostępny prysznic),
    • relaksujące masaże,
    • imprezy integracyjne,
    • chillout room.

    Prześlij CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

    Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Currency One SA, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.