Oferta pracy

umowa o pracę
12 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
14 50020 500 netto (+ VAT) / mies.

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

Mile widziane

  • MS SQL

O projekcie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Działem IT, który tworzą:

• Programiści i testerzy

• Administratorzy baz danych, sieci, aplikacji

• Dział komunikacji międzysystemowej HL7

• Wdrożeniowcy

• Informatycy oddziałowi

• Dział logistyki IT

Razem jesteśmy wsparciem dla pracowników oraz pacjentów Diagnostyki.

Łączy nas cel zapewniania ciągłości i niezawodności pracy całej firmy, dbania o bezpieczeństwo danych oraz chęć usprawniania procesów laboratoryjnych i usług teleinformatycznych.

Jako Dział Tworzenia Oprogramowania (programiści i testerzy) tworzymy i utrzymujemy systemy obsługujące laboratoria medyczne i inne procesy biznesowe organizacji.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i doskonaleniu naszych rozwiązań i umiejętności.

Jeśli Twoim celem również jest rozwój – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowego oprogramowania

  • Udoskonalanie rozwiązań

  • Analiza i poprawa wydajności

  • Planowanie i raportowanie postępów zgodnie z metodologią Agile

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka C# oraz platformy .NET

  • Umiejętność pisania SOLIDnego kodu w paradygmacie obiektowym

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych: backend oraz frontend

  • Znajomość .Net 6, SQL

  • Bardzo dobra znajomość TypeScript i JavaScript

  • Dobra znajomość i doświadczenie w pracy z React

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomość Domain-Driven Design

  • Znajomość bibliotek ORM Entity Framework lub NHibernate

  • Znajomość systemów baz danych Oracle oraz MS SQL

  • Znajomość Docker oraz Kubernetes

  • Znajomość usług Microsoft Azure

  • Znajomość Redux

  • Znajomość frameworka do testów jednostkowych JEST

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie dużych systemów informatycznych

  • Pracę z narzędziami: Visual Studio 2019+ ReSharper / Rider , Team Foundation Server, PL/SQL Developer, GIT

  • Pracę w podejściu CI/CD z wykorzystaniem Docker oraz Kubernetes

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • Szkolenia organizowane przez Bottega IT Minds (szkolił nas m.in. Sławomir Sobótka, Maciej Aniserowicz)

  • Dostęp do platform e-learningowych np. pluralsight.com, learning.oreilly.com

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne imprezy firmowe (np. impreza na torze w Kielcach zakończona certyfikatem bezpiecznej jazdy samochodem, ekstremalny spływ pontonami po Dunajcu)

  • Pakiet socjalny m.in.: kartę multisport, opiekę medyczną, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kursy językowe online

  • Luźną atmosferę

  • Dużą dawkę wyzwań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u