Oferta pracy

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • PHP

  • JavaScript

  • React

  • Node.js

  • HTML

  • CSS3

  • SASS

  • webpack

  • Yarn

  • Composer

  • SQL

Mile widziane

  • SOAP

  • REST

System operacyjny

O projekcie

Platforma iGabinet to nowoczesna firma świadcząca usługi specjalistycznego oprogramowania do obsługi gabinetów medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich i innych placówek usługowych, działająca na rynku od niemal 20 lat.

Jesteśmy pionierem rozwiązań do rejestracji on-line pacjentów i kompleksowej obsługi informatycznej gabinetów lekarskich. W ramach dynamicznego zespołu, tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym świadczymy usługę oprogramowania dla bardzo prestiżowej, ale także bardzo wymagającej grupy klientów. Naszym celem jest dalsze wyznaczanie standardów w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej placówek medycznych oraz sieci dowolnej wielkości.

Szukamy osoby silnie zmotywowanej do aktywnego rozwoju naszych aplikacji w ramach dynamicznego zespołu programistów oraz osób świadczących pomoc techniczną. Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i lubisz aktywną pracę z ludźmi w miłej atmosferze i młodym zespole korzystającym na co dzień z metodologii SCRUM, skontaktuj się z nami - być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie architektury, nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań,

  • Integracje z API zewnętrznych dostawców,

  • Proponowanie rozwiązań technologicznych dostosowanych do bieżących wymogów oraz propozycji otrzymywanych od klientów,

  • Inspekcja kodu (code review) innych programistów,

  • Bieżącą współpracę z zespołem w utrzymywaniu i rozwijaniu produktów,

  • Pełnienie roli Developera w SCRUM.

Nasze wymagania

  • Minimalnie 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra znajomość:

  • Metodologii Git/Git Flow,

  • Zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji internetowych,

  • Technologii webowych oraz frameworków: PHP, Javascript, React, NodeJS,

  • Zagadnień związanych z HTML5, CSS3, SASS, webpack, Yarn, Composer,

  • Baz danych SQL i umiejętność ich optymalizacji.

  • Doświadczenie w integracjach z API (SOAP, REST),

  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych,

  • Znajomość serwerów www apache/nginx oraz systemu linux.

To oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa i premia uznaniowa),

  • Pracę w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Szczecina (naprzeciwko galerii Kaskada),

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny.

Aplikacje proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nabór wniosków trwa. Zapraszamy!