ASTEK Polska

Fullstack (Angular & .NET) Developer

ASTEK PolskaO firmie

100120 netto (+ VAT) / godz.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • .NET

Mile widziane

  • .NET Core

  • Kubernetes

  • Docker

  • Jenkins

  • Cloud platform

  • Microservices

O projekcie

Do projektu związanego z tworzeniem oprogramowania wykorzystywanego do produkcji leków poszukujemy Fullstack Developera (z naciskiem na Angular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania

Nasze wymagania

  • Min. 2,5-letnie doświadczenie w pracy z: .NET i Angular (najnowsze wersje)

  • Dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi (min. B2+/C1)

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w pracy z: .NET Core, Kubernetes, Docker, Jenkins, Platforma Cloud, mikroserwisami

  • Doświadczenie z Agile (Scrum)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • szkolenia i treningi

  • długoterminowe i interesujące projekty

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne