Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack C#, .NET Developer

ZAMEL spółka z o.o.

  • Zielona 27, Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Zielona 27

Pszczyna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET Core MVC

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzymy zespół rozwijający nowe produkty w atmosferze start-up’u będąc jednocześnie częścią dużej, stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku produktów elektrycznych.

  • Wdrażamy i rozwijamy systemu automatyki budynkowej przesuwając granice możliwości rozwiązań IoT w domach i firmach. Znajdujemy się w czołówce branży wytyczając trendy i dostarczając naszym klientom atrakcyjne, łatwe w użyciu i stabilne produkty.

  • Dołączając do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie tworzenie czystego i testowalnego kodu oprogramowania do sterowników automatyki budynkowej Wi-Fi. W naszej pracy i organizacji codziennego życia zespołu idziemy pod prąd utartym schematom postępowania tworząc atmosferę do wydajnej i satysfakcjonującej pracy. W naszych projektach wykorzystujemy metody zwinnego zarządzania, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wierzymy w koleżeńskie wsparcie.

Nasze wymagania

  • C# na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym

  • znajomość systemu Linux na poziomie min. pozwalającym na jego podstawową obsługę

  • podstawowa znajomość elektroniki (np. jak działa RS232)

  • podstawowa znajomość kontenerów np. Docker

  • znajomość ASP.NET Core

  • podstawowa znajomość WPF/UWP

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z działania komunikacji radiowej

  • rozumienie wielowątkowości i przetwarzania równoległego

  • komunikatywność

  • samodzielność

To oferujemy

Sprzęt

Linux/Apple/Windows, Laptop, Dwa monitory

Udogodnienia w biurze

• Atmosfera startupu, w strukturach dojrzałej firmy

• Darmowy parking

• Parking dla rowerów

• Nowoczesne biuro

• Darmowa kawa

• Wsparcie kolegów z zespołu

• Brak dress code

Benefity

• Praca zdalna: Elastyczna liczba dni w tygodniu

• Brak podróży służbowych

• Głównie nowe funkcjonalności

• Ubezpieczenie grupowe

Metodologia

• Zwinne zarządzanie Agile Scrum

• Praca z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektem

• Code reviews

• System kontroli wersji GIT

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Przewiń do profilu firmy