Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Developer

SATIS GPS Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#.NET

  • MS SQL

  • Entity Framework

  • JavaScript

  • Visual Studio

  • Youtrack

  • GitHub

  • TeamCity

Mile widziane

  • WPF

  • WCF

  • .NET Core

  • Azure

  • React

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji webowej z użyciem .NET Core + React

  • Uczestniczenie w tworzeniu wielozadaniowej platformy teleinformatycznej wspierającej zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz koordynowanie pracy służb odpowiedzialnych za ratownictwo i porządek publiczny

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C#.NET, relacyjnych baz danych (np. MS SQL) oraz Entity Framework

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jednej lub więcej spośród następujących technologii: WPF, WCF, .NET Core, Azure

  • Umiejętność korzystania z narzędzi Visual Studio, Youtrack, GitHub, TeamCity

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość technologii REACT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej własny produkt

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • Pracę w najnowszych technologiach

  • Udział w tworzeniu budowanego od podstaw nowoczesnego systemu informatycznego o długoterminowej perspektywie rozwoju

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycie doświadczenia

  • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole specjalistów

  • Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dodatkowe benefity (pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Firma SATIS GPS jest producentem rozwiązań informatycznych, oferującym usługi na rynku systemów monitoringu pojazdów i zarządzania flotą. Nasze rozwiązania wspomagają optymalizację, planowanie oraz zwiększenie efektywności pracy. Redukują koszty w firmach posiadających flotę samochodową. Więcej informacji na stronie www.satisgps.com

Tworzymy wielozadaniową platformę teleinformatyczną wspierającą zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz koordynowanie pracy służb odpowiedzialnych za ratownictwo i porządek publiczny (wśród obsługiwanych przez nas wydarzeń znalazły się np. Woodstock Festival i szczyt G20)

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok lub Warszawa

Przewiń do profilu firmy