Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Developer (Java+Angular)

SOFTWARELY SP. Z O.O.

135,00160,00 netto (+ VAT) / godz.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hibernate

  • PostgreSQL

  • Git

O projekcie

Wdrożenie aplikacji CRM dla banku, FE w Angularze a BE w architekturze mikroserwisowej (openshift). Całość w zupełnie świeżych technologiach i w bardzo przyjaznym zespole od którego też sporo można się nauczyć.

Projekt 100% zdalny, choć jest delikatna preferencja na ludzi z Warszawy, którzy w przyszłości będą mogli (lub chcieli) raz na jakiś czas pojawić się w biurze.

Stack technologiczny:

• Java 13, Spring

• Hibernate, Liquibase, PostgreSQL

• Mikroserwisy, Spring Cloud

• Testy jednostkowe, integracyjne

• REST

• JWT

• Clean code

• Git

• Typescript

• Angular 9+

• prettier

• lint

• Node.js

• Jira

• Nice to have: Azure, Gerrit

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji FE w Angularze oraz rozwój mikroserwisów w Javie (BE)

  • Tworzenie i testowanie nowych usług

  • Integracje pomiędzy mikroserwisami

  • Budowa nowych ekranów i komponentów FE

  • Ścisła współprace z zespołem analitycznym i uszczegółowienie analizy biznesowej

  • Code Review (zarówno robienie code review innym członkom zespołu jak i dyskusje/poprawki własnego kodu)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: min. 2 lata doświadczenia komercyjnego (MID)

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu FE w złożonych systemach, UI design

  • Otwartość, znajomość tematyki biznesowej (branża finansowa)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Rozwijanie swoich umiejętności w roli Fullstack Developera

  • Najnowocześniejsze technologie i fajny, zgrany team

  • Pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole skoncentrowanym na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań

  • Elastyczne podejście do wielu spraw

  • Pracę zdalną w 100%/komfortowe biuro

  • Niezbędny sprzęt (standardowo laptopy + monitory)

  • Dobre wynagrodzenie + benefity (prywatna opieka medyczna, szkolenia, budżet integracyjny, etc.)

  • Stawka: 135-140 PLN + VAT/h dla med, 145-160 dla med+/senior

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata