Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Consdata S.A.

Krysiewicza 9

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • MongoDB

  • PostgreSQL

  • Docker

  • TypeScript

  • IntelliJ

  • Git

  • Angular

  • Spring Framework

Mile widziane

  • OpenShift

System operacyjny

O projekcie

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi?

Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!

Możliwość pracy w 100% zdalnej/hybrydowo/z biura (Poznań, ul. Krysiewicza).

Tego możesz się spodziewać po naszych projektach:

- rozproszona architektura oparta o mikroserwisy

- biznes w technologiach Java 8/11, Spring, komunikujący się za pomocą RESTa

- frontend w oparciu o Angulara

- persystencja w bazach relacyjnych (Postgres), nierelacyjnych (MongoDB)

- event sourcing z wykorzystaniem Kafki

- środowiska CI, Docker i Openshift.

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie członkiem kilkuosobowego zespołu realizacyjnego pracującego w Scrumie, a do jej kluczowych obowiązków należeć będzie wytwarzanie oprogramowania w ramach jednego z naszych projektów dedykowanych dla bankowości.

Nasze wymagania

  • samodzielność i przejmowanie odpowiedzialności za realizację całego tematu od początku do końca
  • wykazywanie inicjatyw technicznych w ramach projektu
  • doświadczenie w mentoringu innych członków zespołu
  • szybka adaptacja do nowych warunków i zmian technologicznych

Podział czasu pracy

80%

tworzenie nowych funkcjonalności

20%

utrzymanie i serwis

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • kilkuosobowe, zgrane i skuteczne zespoły realizacyjne pracujące w Scrumie oraz dodatkowy rozwój w ramach chapterów (więcej informacji tutaj - https://consdata.com/pl/blog/hr/chaptery)
  • jasne ścieżki kariery, regularny feedback i rozwój wspierany przez Chapter Leader'a
  • możliwość pełnienia funkcji Team Leada, Tech Leada, Chapter Leadera
  • wsparcie doświadczonego mentora na czas wdrożenia oraz dedykowane kursy na start
  • mocny zespół - ponad 70% naszych developerów stanowią osoby z doświadczeniem na poziomie regular, senior i tech lead
  • korzystanie z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - IntelliJ Ultimate, JIRA, Confluence
  • przybliżony podział czasu pracy (w zależności od projektu: 80% - tworzenie nowych funkcjonalności, 20% - utrzymanie i serwis)
  • wyzwania techniczne pojawiające się ze względu na szybki rozwój sektora bankowego
  • indywidualny budżet szkoleniowy + budżet na wyjścia zespołowe
  • ubezpieczenie grupowe, dostęp do systemu kafeteryjnego
  • wspólne inicjatywy, w które może zaangażować się każdy - blog techniczny (https://blog.consdata.tech/), Consdathon, Consdata Tech, Consdata Travel, rywalizacje sportowe, integracje i konkursy firmowe, wyjścia zespołowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy

Etapy rekrutacji

1

wideokonferencja wraz z rozmową techniczną

👉 Sprawdź 7 powodów, dla których warto do nas dołączyć (https://consdata.com/pl/blog/hr/7-powodow-dla-ktorych-warto-dolaczyc-do-consdaty) i/lub posłuchaj podcastu na temat roli Fullstack Developera w Consdata (https://porozmawiajmyoit.pl/poit-069-full-stack-developer/)!

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi - dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP czy Credit Agricole - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!

Fullstack Developer (Java + Angular), Krysiewicza 9, Stare Miasto, Poznań