Fullstack Developer (Java, React)

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

  • REST

  • Maven

  • JPA

  • JUnit

  • React

Mile widziane

  • Node.js

O projekcie

- Rozwijamy autorskie produkty oparte o architekturę mikroserwisów (SNP CrystalBridge, SNP Interface Scanner, SNP ECM)

- Piszemy głównie w: TypeScript, Java 8+

- Rozwiązania implementujemy przy pomocy technologii: React, Spring

- Korzystamy w zależności od potrzeb z relacyjnych i nierelacyjnych baz danych: PostgreSQL, Cassandra, Solr, MongoDB

- Działamy w oparciu o metodykę Scrum

- Korzystamy z narzędzi CI/CD: Git, Jenkins, SonarQube, Docker

- Pracujemy w międzynarodowym środowisku

- Mamy własną chmurę (SNP Data Center)

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem oprogramowania na wszystkich etapach rozwoju

  • Naprawa wykrytych błędów

  • Analiza wymagań

  • Tworzenie architektury rozwiązania

  • Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Java

  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript

  • Dobra znajomość Spring/Spring Boot

  • Znajomość React lub Angular

  • Znajomość podejścia CI/CD (Git, Jenkins, Docker, SonarQube)

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z CI/CD (Git, Jenkins, Docker, SonarQube)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Ciągły rozwój i pracę pełną wyzwań

  • Wynagrodzenie: atrakcyjne, adekwatne do kompetencji

  • Zespół zgranych, kompetentnych osób, które lubią razem nie tylko pracować :)

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Szkolenia

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Dowolność wyboru narzędzi: IntelliJ, Eclipse, NetBeans, VSC

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy